فیلم / اسنپ با راننده‌ی خود چه کرد؟
ماجرای کشف حجاب مسافر اسنپ و تذکر راننده به او
منتشر کردن مشخصات دیگران بدون اجازه‌ی آن ها نقض حریم خصوصی و جرم محسوب می شود. برای اطلاعات بیشتر ویدئوی زیر را مشاهده کنید.
آنها به زودی تمام جامعه را فرا خواهند گرفت... خیلی زود!
آنهایی که به نداشته و ندانسته هایشان مباهات می کنند!!!
سحر قریشی در گفتگو با رضارشیدپور در برنامه دید در شب تنها خودش نبود، او طیف وسیعی از جوانان ایرانی را نمایندگی می کرد که جهل را، ندانستن را، عدم آگاهی را مایه مباهات می دانند.
هدف های کلی امداد عکس در تولید و باز نشر محتواهای جذاب در شبکه های مجازی
هدف کلی و شرکت در جنگ نرم با:
امداد عکس اهداف کلی ذیل را برای فعالیت خود انتخاب کرده است:
در خواست کمک از شما در جهت تولید و نشر محتواهای فرهنگی در شبکه های اجتماعی
اگر قصد همکاری در انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی دارید:
اگر تمایل دارید شما هم به نوبه خود در نشر فرهنگ اسلامی و ایرانی در شبکه های اجتماعی شریک باشید می توانید متناسب با توانمندیها و خلاقیتهای خود در یکی از بندهای ذیل با ما همکاری داشته باشید.
معرفی امداد عکس و درخواست همکاری و مساعدت از شما
اگر خواهان آشنایی و کمک به امداد عکس هستید
معرفی امداد عکس: با وجود آسیب ها و تهدیدهای فضای مجازی ، ما ضمن معرفی اهداف امداد عکس به فرصتها و روشهایی اشاره می کنیم که بتوان فرهنگ اسلامی ایرانی را در فضای شبکه های اجتماعی نشر داد .همچنین نوع نیازمندیهایی که داریم را معرفی کرده و از شما استمداد می طلبیم.
عکس/اثرات تکنولوژی بر جوامع مدرن
نتایج یک نظر سنجنی
در حالی که افراد می توانند با لمس صفحه کلید یا صفحه نمایش با ابزارها، افراد دیگر و اطلاعات در هر کجای دنیا ارتباط بر قرار کنند، آیا به راستی در معرض خطر قطع ارتباط با اجتماع و جامعه خود قرار دارند؟ در حالی که تمام دنیا در چند اینچ در بین دستان ما خلاصه شده است، آیا به راستی در حال از دست دادن مناظر و دیدنی های بیرون از پنجره اتاق خود هستیم؟
عکس/عزیزم توی مهمونی با سوم شخص ارتباط گرفتی؟؟
استفاده از شبکه های مجازی مثل واتس آپ و تلگرام و لاین و وی چت و ... نیاز به فرهنگ و آموزش داره در میهمانی ها دل به ارتباطات واقعی بدهیم. و در تنهایی ها همه وقتمون رو به گپ و گعده های مجازی ندهیم. مسلمانان چند کلمه هم با خدا مناجات کنیم بد نیستا!!
طراحی و تولید : ایران سامانه